U bent hier

Fatma Pehlivan

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 26 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 11 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 10 januari 2012)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Sagmalcilar (Turkije) op 1 september 1957
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • gemeenschapssenator (22 december 2011 - 24 mei 2014)
  • gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 12 juli 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • gecoöpteerd senator (1 februari 2001 - 17 mei 2003)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 30 juni 2014)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 januari 2014 - 17 november 2014)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2004 - 23 november 2007)