U bent hier

Peter Reekmans

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Peter Reekmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • LDD (24 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (7 juni 2009 - 23 januari 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 6 februari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (secretaris 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 24 februari 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 15 september 2010 - 27 september 2011)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2011 - 11 februari 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 12 februari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 12 februari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 14 september 2010)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2011 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 12 februari 2014 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Tienen op 9 januari 1975