U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 25 mei 2014)
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te München (Duitsland) op 9 december 1983
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Aalst (sinds 1 januari 2013)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 3 juli 2014)
  • gemeenschapssenator (10 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 12 juli 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
Diploma's
  • Aggregaat, Vrije Universiteit Brussel (2007)
  • Master Culturele agogiek, Vrije Universiteit Brussel (2007)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Welvaartstraat 108
9300 AALST