U bent hier

Filip Anthuenis

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Filip Anthuenis?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (7 juni 2009 - 23 september 2013)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 23 september 2013)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 5 oktober 2011 - 23 september 2013)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 23 september 2013)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 4 november 2013)

Meer info

Geboren te Lokeren op 28 november 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (12 juli 2007 - 29 juni 2009)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)