U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (7 januari 2009 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid sinds 17 februari 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (7 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 7 januari 2009 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 7 januari 2009 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Bree op 13 maart 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Meeuwen-Gruitrode (sinds 1 januari 2003)
  • gemeenteraadslid Meeuwen-Gruitrode (sinds 1 januari 1995)
  • eerste schepen Meeuwen-Gruitrode (1 januari 2001 - 31 december 2002)
  • provincieraadslid Limburg (1 januari 2000 - 6 januari 2009)
Andere functies
  • beleidsmedewerker minister Hilde Crevits (1 januari 2007 - 1 januari 2009)
  • beleidsmedewerker minister Kris Peeters (1 januari 2004 - 1 januari 2007)
Beroep
  • gewezen directeur, 't Zuivelcentrum vzw (2001 - 2004)
  • gewezen organisatieconsulent, Boerenbond (1999 - 2001)
  • gewezen bediende, Groene Kring (1996 - 1999)
  • gewezen procesengineer, Procter & Gamble (1995 - 1996)
Diploma's
  • industrieel ingenieur landbouw, H.I.K. Geel (1995)
Interesses
  • ruimtelijke ordening
  • landbouw
  • leefmilieu
  • infrastructuur
  • mobiliteit

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Heidestraat 41
3670 MEEUWEN-GRUITRODE
Telefoon: +32 11 79 12 78

Kantoor

Dorpsstraat 44
3670 MEEUWEN-GRUITRODE
Telefoon: +32 11 79 01 70
Fax: +32 11 79 01 81