U bent hier

Philippe De Coene

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Philippe De Coene?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • sp·a (7 januari 2009 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (voorzitter 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 14 februari 2012)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (7 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 14 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 14 januari 2009 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 14 januari 2009 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Rijsel (Frankrijk) op 28 augustus 1960
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)