Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
  • N-VA (6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • N-VA (20 december 2007 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 14 januari 2015)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (voorzitter 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (20 december 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (toegevoegd lid 9 januari 2008 - 7 juni 2009)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (toegevoegd lid 9 januari 2008 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (toegevoegd lid 13 januari 2009 - 7 juni 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Hasselt op 2 april 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Rotselaar (sinds 1 januari 2013)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 29 juli 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (12 oktober 2010 - 5 februari 2013)
Andere functies
  • woordvoerder N-VA (01-10-2004 - 20-12-2007)
  • adjunct-kabinetschef/woordvoerder Vlaams minister Muyters (01-08-2009 - 04-10-2010)
Beroep
  • projectleider, Uitgeverij Zwijsen-Infoboek (2003 - 2004)
  • projectleider, Uitgeverij Wolters-Plantyn (2000 - 2003)
  • parlementair medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (1999 - 2000)
  • leraar, Sint-Jozefinstituut Bokrijk (1998 - 1999)
Diploma's
  • aggregaat secundair onderwijs en hoger onderwijs korte type, KU Leuven (1999)
  • licentie geschiedenis, KU Leuven (1996)
Interesses
  • armoedebestrijding
  • gelijke kansen
  • holebi- en transgenderthema's
  • suïcidepreventie
  • natuur en leefmilieu

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Olmendreef 28
3110 ROTSELAAR
Telefoon: +32 16 20 52 05

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 42 44