U bent hier

Paul Delva

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Paul Delva?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 19 december 2012)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 10 juli 2007 - 29 april 2008)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 7 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 6 januari 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Brugge op 13 november 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (sinds 25 mei 2014)