U bent hier

Hans Schoofs

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Hans Schoofs?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (4 juli 2007 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 17 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Mol op 4 december 1963