U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 26 mei 2019)
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 15 maart 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 31 januari 2012)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Menen op 29 juni 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Menen (1 januari 2013 - 31 december 2018)
  • gemeenteraadslid Menen (sinds 1 januari 2007)
  • schepen Menen (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
Andere functies
  • kabinetsmedewerker Vlaams minister-president Yves Leterme (1 juli 2004 - 1 juli 2007)
Beroep
  • zelfstandige (1994 - 2005)
Interesses
  • mobiliteit
  • openbare werken
  • middenstand
  • economie

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Oude Leielaan 42
8930 MENEN

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 475 31 07 40