U bent hier

Leo Pieters

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Leo Pieters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Maaseik op 1 mei 1962