U bent hier

Patrick De Klerck

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Patrick De Klerck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (4 juli 2007 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 17 oktober 2007 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Blankenberge op 1 juni 1965