U bent hier

Gino De Craemer

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Gino De Craemer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (12 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • N-VA (1 oktober 2008 - 11 januari 2009)
  • N-VA (4 juli 2007 - 22 september 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (1 oktober 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (toegevoegd lid 8 oktober 2008 - 13 januari 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (toegevoegd lid 8 oktober 2008 - 13 januari 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (4 juli 2007 - 22 september 2008)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (toegevoegd lid 24 september 2007 - 22 september 2008)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (toegevoegd lid 24 september 2007 - 22 september 2008)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (toegevoegd lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)

Meer info

Geboren te Brugge op 10 mei 1963