Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 25 mei 2014)
  • sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (25 september 2006 - 22 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (voorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid sinds 25 januari 2017)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 25 juni 2014 - 21 september 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 30 september 2015 - 24 januari 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 7 december 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (ondervoorzitter 7 juli 2010 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (eerste ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 14 december 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 14 december 2011 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 september 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 18 oktober 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 18 oktober 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 7 juni 2009)
  • Commissie Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Dendermonde op 17 november 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Dendermonde (sinds 1 januari 2001)
  • schepen Dendermonde (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 3 juli 2014)
Beroep
  • Adviseur, AC-ABVV (1997 - 2006)
Diploma's
  • Licentie Archeologie, Universiteit Gent (1997)
Interesses
  • economie
  • werkgelegenheid
  • welzijn
  • innovatie
  • wetenschapsbeleid
  • ruimtelijke ordening

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Oude baan 83
9200 DENDERMONDE(OUDEGEM)

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 486 76 70 62