U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 25 mei 2014)
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (1 februari 2006 - 22 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (secretaris 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 23 januari 2013)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (1 februari 2006 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 8 februari 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 29 maart 2006 - 7 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 oktober 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 8 februari 2006 - 30 april 2008)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 30 april 2008 - 7 juni 2009)
  • Commissie Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 4 februari 2009 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 18 februari 2009 - 7 juni 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Hasselt op 13 september 1977
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Wellen (sinds 1 januari 2013)
Andere functies
  • Ondersteunend medewerker kabinet minister Peter Vanvelthoven (1 januari 2003 - 31 januari 2006)
Beroep
  • gewezen bediende, Xios Hogeschool (2002 - 2003)
  • gewezen dossierbeheerder, AXA verzekeringen (2001 - 2002)
  • gewezen bediende, Ethias verzekeringen (2000 - 2001)
Diploma's
  • Graduaat Bedrijfsbeheer optie rechtspraktijk, Provinciale Hogeschool Limburg (2000)
Interesses
  • wonen
  • sport en jeugd
  • welzijn
  • plattelandsbeleid
  • toerisme
  • landbouw

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Zonneveldweg 24
3830 WELLEN