U bent hier

Hilde Eeckhout

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (1 december 2004 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (1 december 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 7 november 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 8 december 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 21 december 2005 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 8 december 2004 - 6 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (vast lid 8 december 2004 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 21 februari 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (vast lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 16 maart 2005 - 21 februari 2006)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 16 maart 2005 - 20 december 2005)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 7 december 2004 - 16 maart 2005)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Oudenaarde op 16 juni 1972