U bent hier

Kris Peeters

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Kris Peeters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 10 oktober 2014)
  • CD&V (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 10 oktober 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 24 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 10 oktober 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 12 juli 2009)

Meer info

Geboren te Reet (Rumst) op 18 mei 1962
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Werk, Economie en Consumenten, belast met Buitenlandse Handel (sinds 11 oktober 2014)
  • minister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Economie, Buitenlands Beleid, Landbouw en Plattelandsbeleid (13 juli 2009 - 24 juli 2014)
  • minister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Institutionele Hervormingen, Bestuurszaken, Buitenlands Beleid, Media, Toerisme, Havens, Landbouw, Zeevisserij en Plattelandsbeleid (23 september 2008 - 12 juli 2009)
  • minister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Institutionele Hervormingen, Havens, Landbouw, Zeevisserij en Plattelandsbeleid (28 juni 2007 - 22 september 2008)
  • Vlaams minister van Openbare Werken, Energie, Leefmilieu en Natuur (22 juli 2004 - 27 juni 2007)