U bent hier

Elke Roex

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Elke Roex?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (22 juli 2004 - 22 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (secretaris 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (secretaris 24 april 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 23 april 2007)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 16 januari 2007)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 18 februari 2009 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Ukkel (Brussel) op 29 juni 1974
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (25 mei 2014 - 23 mei 2016)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)