U bent hier

Cathy Berx

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Cathy Berx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (22 juli 2004 - 25 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (22 juli 2004 - 25 april 2008)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 25 april 2008)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 19 oktober 2005 - 25 april 2008)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 7 februari 2007 - 25 april 2008)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 25 april 2008)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 25 april 2008)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 februari 2007)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 25 april 2008)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 25 april 2008)

Meer info

Geboren te Berchem (Antwerpen) op 8 januari 1969
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gouverneur provincie Antwerpen (sinds 1 mei 2008)