U bent hier

Hugo Philtjens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 2004 - 20 december 2005)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 21 december 2005 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 20 december 2005)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 21 december 2005 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Hasselt op 17 juni 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (14 juli 1999 - 17 mei 2003)