U bent hier

Vincent Van Quickenborne

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Vincent Van Quickenborne?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 22 juli 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 22 juli 2004)

Meer info

Geboren te Gent op 1 augustus 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 oktober 2012 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 4 december 2011)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 19 maart 2008)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (14 juli 2003 - 14 juli 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Pensioenen (5 december 2011 - 17 oktober 2012)
  • minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen (25 november 2009 - 4 december 2011)
  • minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen (30 december 2008 - 24 november 2009)
  • minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen (20 maart 2008 - 29 december 2008)
  • staatssecretaris voor Administratieve Vereenvoudiging (22 juli 2004 - 20 december 2007)
  • staatssecretaris voor Administratieve Vereenvoudiging (12 juli 2003 - 21 juli 2004)