U bent hier

Greet Van Linter

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Greet Van Linter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)

Meer info

Geboren te Londerzeel op 6 juli 1956
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • Brussels erevolksvertegenwoordiger (sinds 25 juni 2014)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)