U bent hier

Zaterdag 16 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op zaterdag 16 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit op een zaterdag ingepland.
Onze excuses.

Jurgen Verstrepen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jurgen Verstrepen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • LDD (24 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (7 juni 2009 - 23 januari 2011)
  • Onafhankelijke (18 april 2007 - 6 juni 2009)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 17 april 2007)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 15 september 2010 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 12 januari 2005)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 maart 2005 - 15 mei 2007)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 23 september 2007)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)

Meer info

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 12 juni 1966