U bent hier

Flor Koninckx

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (22 juli 2004 - 22 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 30 april 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 7 mei 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 18 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 17 februari 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 18 januari 2006 - 29 april 2008)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 1 juni 2005 - 17 januari 2006)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 2004 - 31 mei 2005)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Tienen op 22 juni 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 2 januari 2007)