U bent hier

Johan Deckmyn

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Johan Deckmyn?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (secretaris 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 4 mei 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 4 mei 2005)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 16 mei 2007 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Gent op 21 december 1967