U bent hier

Herman Reynders

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Herman Reynders?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a-spirit (6 juli 2004 - 31 januari 2006)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (6 juli 2004 - 31 januari 2006)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 31 mei 2005)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 31 mei 2005)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 1 juni 2005 - 31 januari 2006)

Meer info

Geboren te Hasselt op 1 februari 1958
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gouverneur provincie Limburg (sinds 5 oktober 2009)