U bent hier

Rob Verreycken

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 18 april 2006)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 18 april 2006)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 18 april 2006)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 18 april 2006)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (plaatsvervangend lid 19 oktober 2005 - 18 april 2006)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 18 april 2006)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 2004 - 18 april 2006)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 18 april 2006)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 2004 - 18 april 2006)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Wilrijk (Antwerpen) op 22 augustus 1970