U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (voorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (tweede ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 14 februari 2012)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (secretaris 19 september 2007 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 19 september 2007)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 7 juni 2009)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Zoersel op 30 september 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Hoogstraten (sinds 1 januari 2013)
  • gemeenteraadslid Hoogstraten (sinds 1 januari 2007)
  • eerste schepen Hoogstraten (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Beroep
  • gewezen organisatieconsulent, Groene Kring (2001 - 2004)
Diploma's
  • industrieel ingenieur landbouw en biotechniek, Katholieke Hogeschool Kempen (2001)
Interesses
  • leefmilieu en landbouw
  • jongeren en verenigingsleven
  • gezin en ouderen
  • plattelandsbeleid

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 43 01
Fax: +32 2 552 44 46

Privé

Heerle 76
2328 HOOGSTRATEN(MEERLE)