U bent hier

Joke Schauvliege

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Joke Schauvliege?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
  • CD&V (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (secretaris 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 19 oktober 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 23 januari 2008 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 22 januari 2008)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (plaatsvervangend lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)

Meer info

Geboren te Gent op 16 maart 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
Minister
  • Vlaams minister van Omgeving, Natuur en Landbouw (sinds 25 juli 2014)
  • Vlaams minister van Leefmilieu, Natuur en Cultuur (13 juli 2009 - 24 juli 2014)