U bent hier

Sabine Poleyn

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Sabine Poleyn?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (eerste ondervoorzitter 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 19 december 2012)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 27 september 2004 - 6 oktober 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 6 oktober 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie Energiearmoede (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 10 juli 2007)
  • Commissie Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 27 november 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comit√© van de Regio's (26 januari 2010 - 30 juni 2014)