U bent hier

Etienne Schouppe

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Etienne Schouppe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 2004 - 25 januari 2006)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 25 januari 2006 - 27 juni 2007)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 26 oktober 2015)

Meer info

Geboren te Denderleeuw op 24 juli 1942
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 20 oktober 2014)
  • geco√∂pteerd senator (21 december 2012 - 24 mei 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 19 maart 2008)
  • gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 27 juni 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
Minister
  • staatssecretaris voor Mobiliteit (25 november 2009 - 4 december 2011)
  • staatssecretaris voor Mobiliteit (30 december 2008 - 24 november 2009)
  • staatssecretaris voor Mobiliteit (20 maart 2008 - 29 december 2008)
Andere functies
  • partijvoorzitter ad interim CD&V (21 december 2007 - 19 maart 2008)