Vrijdag 31 maart: digitale verhuisoperatie

Vrijdag 31 maart tussen 12:00u en 20:00u verhuizen we onze documenten, databanken en digitale diensten naar nieuwe en krachtigere servers. Tijdens die verhuizing kan u geen gebruik maken van de website, open data, het intranet en van de digitale indiening. 

 

Herman Schueremans

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Herman Schueremans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (7 juni 2009 - 31 december 2012)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 31 december 2012)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 1 januari 2013)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (secretaris 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)

Meer info

Geboren te Leuven op 5 januari 1954