U bent hier

Marie-Rose Morel

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marie-Rose Morel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 26 augustus 1972 , overleden op 8 februari 2011