U bent hier

Monique Moens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Monique Moens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (26 april 2007 - 6 juni 2009)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 25 april 2007)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)

Meer info

Geboren te Brussel op 30 december 1961