U bent hier

Helga Stevens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Helga Stevens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • N-VA (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 5 april 2011)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 8 februari 2011)
  • Commissie Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 9 februari 2011 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 9 januari 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (toegevoegd lid 9 november 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (toegevoegd lid 8 oktober 2008 - 22 april 2009)

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 9 augustus 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (5 juli 2007 - 24 mei 2014)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (sinds 1 juli 2014)