U bent hier

An Michiels

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over An Michiels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (7 juni 2009 - 10 oktober 2010)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 10 oktober 2010)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 28 september 2009 - 9 oktober 2010)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2009 - 9 oktober 2010)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 28 september 2009 - 9 oktober 2010)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 9 oktober 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (secretaris 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 mei 2007 - 12 februari 2008)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 16 mei 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 15 mei 2007)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (plaatsvervangend lid 16 maart 2005 - 16 mei 2007)

Meer info

Geboren te Mortsel op 25 april 1967