U bent hier

Erik Tack

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Erik Tack?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 7 november 2012 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 14 maart 2007)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 14 maart 2007 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 23 juli 2004 - 27 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 14 maart 2007)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 14 maart 2007 - 7 juni 2009)

Meer info

Geboren te Ronse op 8 oktober 1958