U bent hier

Anissa Temsamani

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Anissa Temsamani?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 22 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (ondervoorzitter 19 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 18 februari 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 8 februari 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (plaatsvervangend lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 18 januari 2006 - 7 februari 2006)

Meer info

Geboren te Tanger (Marokko) op 27 augustus 1966
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (26 september 2003 - 5 juli 2004)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
Minister
  • staatssecretaris voor Arbeidsorganisatie en Welzijn op het werk (12 juli 2003 - 25 september 2003)