U bent hier

Werner Marginet

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 16 mei 2007 - 6 juni 2009)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (ondervoorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (plaatsvervangend lid 16 mei 2007 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)

Parlementair werk

Vragen

Meer info

Geboren te Geraardsbergen op 15 maart 1962