U bent hier

Kathleen Van Brempt

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Kathleen Van Brempt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 21 juli 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 21 juli 2004)

Meer info

Geboren te Wilrijk (Antwerpen) op 18 november 1969
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (sinds 1 juli 2014)
  • Europees Parlementslid (14 juli 2009 - 30 juni 2014)
  • Europees Parlementslid (13 januari 2000 - 28 september 2003)
Minister
  • staatssecretaris voor Arbeidsorganisatie en Welzijn op het werk (26 september 2003 - 17 juli 2004)
  • Vlaams minister van Mobiliteit, Sociale Economie en Gelijke Kansen (22 juli 2004 - 12 juli 2009)