U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid sinds 25 juni 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Bureau (secretaris 1 februari 2012 - 30 november 2012)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 1 februari 2012 - 30 november 2012)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 1 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (tweede ondervoorzitter 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 19 december 2012)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 19 december 2012)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 5 oktober 2010)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (vast lid 22 juli 2004 - 27 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 30 april 2008 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 11 oktober 2006 - 7 juni 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Bornem op 1 augustus 1964
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Puurs (sinds 1 januari 1997)
  • gemeenteraadslid Puurs (sinds 1 januari 1989)
  • schepen Puurs (1 januari 1992 - 31 december 1996)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (sinds 26 januari 2015)
Beroep
  • economist - kaderlid, Nationale Bank (1989 - 2004)
Diploma's
  • licentie politieke en sociale wetenschappen, KULeuven (1988)
  • licentie economische wetenschappen, KULeuven (1988)
  • baccalaureaat filosofie, KULeuven (1985)
  • klassieke humaniora, Sint-Jan Berchmansinstituut Puurs (1982)
Interesses
  • arbeidsmarkt
  • economie
  • financiën
  • innovatie
  • begroting
  • staatshervorming

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Leemgaard 18
2870 PUURS
Telefoon: +32 3 889 35 35

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 476 74 99 57