U bent hier

Freddy Van Gaever

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Freddy Van Gaever?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 29 juni 2007)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 29 juni 2007)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (secretaris 27 september 2004 - 29 juni 2007)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 29 juni 2007)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 29 juni 2007)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 29 juni 2007)

Meer info

Geboren te Berchem (Antwerpen) op 19 juni 1938 , overleden op 15 december 2017
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (12 juli 2007 - 12 juni 2010)