U bent hier

Monica Van Kerrebroeck

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Monica Van Kerrebroeck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (voorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 4 oktober 2005)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (plaatsvervangend lid 14 november 2007 - 16 april 2008)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 18 december 2007 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Gent op 22 juli 1939