U bent hier

Patrick Janssens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Patrick Janssens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 22 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 10 januari 2012)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 11 januari 2012 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 16 januari 2007)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 19 september 1956
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
Andere functies
  • partijvoorzitter SP-sp·a (16 oktober 1999 - 16 maart 2003)