U bent hier

Gerda Van Steenberge

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Gerda Van Steenberge?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (11 juli 2012 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (7 juni 2009 - 10 juli 2012)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 28 september 2009 - 12 juli 2012)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 28 september 2009 - 12 juli 2012)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 12 juli 2012)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 12 juli 2012)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 12 juli 2012)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 12 juli 2012)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 12 juli 2012)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (toegevoegd lid 26 september 2012 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (voorzitter 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 19 oktober 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 24 mei 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 16 mei 2007 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 23 juli 2004 - 27 september 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 24 mei 2006)
  • Commissie Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 30 juni 2014)

Meer info

Geboren te Aalst op 27 november 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)