U bent hier

Els Van Weert

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Els Van Weert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (10 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • sp·a (18 december 2008 - 9 februari 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (21 december 2007 - 22 april 2008)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 17 juli 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 december 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 23 januari 2008 - 10 februari 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 23 januari 2008 - 10 februari 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 17 februari 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 17 februari 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 10 februari 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 17 juli 2004)

Meer info

Geboren te Lier op 27 februari 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
Minister
  • staatssecretaris voor Duurzame Ontwikkeling en Sociale Economie (18 juli 2004 - 20 december 2007)
Andere functies
  • partijvoorzitter SPIRIT (1 januari 2000 - 1 januari 2004)