U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Anne Marie Hoebeke

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Anne Marie Hoebeke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 20 december 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (plaatsvervangend lid 19 oktober 2005 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 20 februari 2008 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 21 december 2005 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (lid 6 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (secretaris 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 19 februari 2008)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 20 december 2005)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 27 september 2004 - 20 december 2005)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (secretaris 29 september 2004 - 7 oktober 2004)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Aalst op 8 augustus 1952