U bent hier

Steven Vanackere

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Steven Vanackere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (13 juni 2004 - 27 juni 2007)
  • Commissie ad hoc (vast lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 27 juni 2007)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 27 juni 2007)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 6 februari 2007)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 1 december 2004 - 27 juni 2007)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (vast lid 5 oktober 2005 - 15 februari 2006)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 30 november 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 7 februari 2007 - 27 juni 2007)

Meer info

Geboren te Wevelgem op 4 februari 1964
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (sinds 10 juli 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (5 maart 2013 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 2010 - 4 december 2011)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 16 juli 2009)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Financiën en Duurzame Ontwikkeling, belast met Ambtenarenzaken (5 december 2011 - 4 maart 2013)
  • vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken en Institutionele Hervormingen (25 november 2009 - 4 december 2011)
  • vice-eerste minister en minister van Ambtenarenzaken, Overheidsbedrijven en Institutionele Hervormingen (17 juli 2009 - 24 november 2009)
  • vice-eerste minister en minister van Ambtenarenzaken, Overheidsbedrijven en Institutionele Hervormingen (30 december 2008 - 15 juli 2009)
  • Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (28 juni 2007 - 29 december 2008)