U bent hier

Inge Vervotte

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Inge Vervotte?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juni 2004 - 21 juli 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 21 juli 2004)

Meer info

Geboren te Bonheiden op 27 december 1977
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 2 januari 2013)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (30 december 2008 - 24 november 2009)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 20 december 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 15 januari 2013)
Minister
  • minister van Ambtenarenzaken en Overheidsbedrijven (25 november 2009 - 4 december 2011)
  • minister van Ambtenarenzaken en Overheidsbedrijven (20 maart 2008 - 29 december 2008)
  • minister van Ambtenarenzaken en Overheidsbedrijven (21 december 2007 - 19 maart 2008)
  • Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (22 juli 2004 - 27 juni 2007)