U bent hier

Stern Demeulenaere

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Stern Demeulenaere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 7 november 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 23 september 2007)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 16 maart 2005 - 6 juni 2009)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid 20 december 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 7 november 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 16 maart 2005)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (plaatsvervangend lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)

Meer info

Geboren te Roeselare op 13 maart 1965